Dětská LED lampička Boris Bundle of light

569 Kč
Skladem

Stejně jako králíček Miffy, tak i medvídek Boris je připraven nastoupit do tmy jako hrdina a zachránit tak situaci. Boris je dalším hrdinou, kterého si vaši malí mrňouskové zajisté oblíbí. Je to nejlepší kamarád Miffyho a společně s Lionem tvoří nerozlučnou partu, která je připravena jít do jakéhokoli dobrodružství.

Je už čistě jen na vás, kterého si pořídíte. Třeba rovnou všechny tři najednou. Nutno podotknout, že Boris, stejně tak jako jeho parťáci z kolekce Bundle of Light, moc nevyrostli. Nicméně, to je právě jejich benefitem. Můžete je tak snadno přibalit do batůžku a mít je tak po ruce jakmile se setmí a nebo prostě vždy, když bude potřeba obejmout.

Značka Mr Maria dbá na kvalitu svých výrobků. Proto není překvapením, že je lampička vyrobena z hebounkého silikonu, který je tak příjemný a samozřejmě nezávadný, neobsahuje BPA. Boris je vyjimečný tím, že je předurčen k cestování, je totiž na baterky. Snadno jej tak můžete ovládat, když jej obrátíte vzhůru nohama - tedy vzhůru packama, pomocí tlačítka on/off. A víte co? Má pěkně pod čepicí, protože se pro jistotu po 15 minutách sám vypne.

Výška 10,2 cm, šířka 9,8 cm, hloubka 7 cm.

Záruka: 2 roky